O Nas

Nowoczesna technologia i duże doświadczenie

Od 2008 roku zajmujemy się rozwiązaniami związanym z branżą elektryczną. Rezultatem jest około 10000  zadowolonych klientów zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym.

 

Zaczynaliśmy od usług związanych z instalacjami elektrycznymi, teraz połączyliśmy nasze doświadczenie, aby tworzyć słoneczną energię z natury.

Dariusz Budek

Darmowa energia z natury się opłaca!

Aby Twój układ fotowoltaiczny mógł osiągnąć zamierzoną żywotność, należy go dokładnie zaplanować. Liczy się nie tylko jakość poszczególnych materiałów, ale przede wszystkim profesjonalny montaż i instalacja przez wykwalifikowanych specjalistów. 

Korzystamy z doświadczeń zdobytych przez wiele lat, dzięki którym stale się rozwijamy.


Nasi doświadczeni pracownicy dobiorą dla Ciebie układ nasłonecznienia, który daje Ci możliwość uzyskania maksymalnym korzyści energetycznych. Nie ma znaczenia, czy jest to wiata, dom jednorodzinny czy budynek gospodarczy. System musi się sprawdzać przez 25 lat – i tak go budujemy: jeśli chodzi o wybór komponentów technicznych i wykonanie montażu, polegamy na najwyższej jakości. 

D
U
Co mówią  klienci. Co mówią  klienci. Co mówią  klienci. Co mówią  klienci.

Co mówią
klienci.

Oferta przedstawiona przez Fotowoltaika Kraków była znacznie korzystniejsza od innych firm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji i pomocy przy dofinansowaniu.

Przemysław Lech
Przemysław Lech
Dom 150 metrów

Płaciłem rachunki za prąd na poziomie 280 złotych. Po roku korzystania mogę powiedzieć, że oszczędność dla mojego systemu wynosi 1500 zł rocznie na czysto.

Dariusz Zawada
Dariusz Zawada
Dom 200 metrów

Trafiliśmy do firmy po poleceniu od znajomego. Mamy system 9,5 KW i panele 350 W. Postanowiliśmy porównać oferty pod względem cenowym, oferta Fotowoltaika Kraków była o 3000 zł niższa niż konkurencji. Na razie jesteśmy świeżo po zakupie, więc będziemy na bieżąco porównywać zużycie energii.

Maciej Dudziak
Maciej Dudziak
Dom wielopokoleniowy
SMART PLAN

Wybierz rozwiązanie z dofinansowaniem 5000 zł, spiesz się! Zostało mało czasu na złożenie wniosku!

ABONAMENT

ABONAMENT

OD 89 ZŁ
MIESIĘCZNIE

Niska rata za energię, zamiast 200 zł rachunku

5000 zł dofinansowania dla Ciebie w programie Mój prąd

NA WŁASNOŚĆ

NA WŁASNOŚĆ

OD 12,000 ZŁ

Inwestujesz w panele, dostajesz zwrot 5000 zł

Optimized with PageSpeed Ninja